PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

       Masz już dość czynności związanych z wykonywaniem codziennego makijażu? Malowaniem? Wydłużaniem? Podkręcaniem naturalnych rzęs? Brakuje Ci na to czasu?

Jest na to rozwiązanie!!!

       Idealnie piękne rzęsy w każdych warunkach? Gdy na dworze pada lub jest upał? Gdy wybierasz się na basen, imprezę? Gdy na co dzień chcesz zachwycać idealnym spojrzeniem?

TAK! To możliwe!

Taki efekt Możesz uzyskać w Salonie Finezja dzięki

przedłużeniu rzęs metodą 1:1!

 

       Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne rzęsy, budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie, dlatego są nie do rozróżnienia przez niedoświadczonego obserwatora.

Istota zabiegu:

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonywany metodą jeden do jednego oznacza, że doklejamy pojedyncze rzęsy z protein jedwabiu jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs.

Do wykonania zabiegu stosujemy  jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości. Zabieg jest bardzo starannym i czasochłonnym, często trwającym nawet do 3 godzin. Jednakże efekt przedłużonych rzęs jest zniewalający.

Trwałość:

Przedłużone rzęsy utrzymują się około 4- 5 tygodni, tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Jednakże co mniej więcej 4 tygodnie wskazane jest uzupełnienie w celu podtrzymania idealnego efektu.

Przedłużone rzęsy są wodoodporne więc bez obaw można korzystać z sauny lub basenu. Makijaż należy zmywać wodą z żelem do mycia twarzy lub płynem micelarnym. Nie należy używać preparatów zawierających tłuszcze, gdyż reagują one ze stosowanym do przedłużania rzęs klejem co może spowodować odklejanie się rzęs.

Przeciwwskazania:

– choroby alergiczne oczu,
– zapalenie spojówki,
– całkowity brak rzęs,
– trichotillomania – nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs.
Poniżej zdjęcia prezentujące efekt przed i po zabiegu przedłużania rzęs.

image5 image6 image7